683
edits
Maphillips (talk | contribs) |
Maphillips (talk | contribs) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| colspan="1" style="vertical-align:top;"| | | colspan="1" style="vertical-align:top;"|9:50-10:10 | ||
| colspan="2" style="vertical-align:top; background-color:#FFF8DC;"| | | colspan="2" style="vertical-align:top; background-color:#FFF8DC;"| A Passion for Biology | ||
| colspan="2" | | | colspan="2" |Corey Welch | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| colspan="1" style="vertical-align:top; background-color:#FFEBCD;"|10:30- | | colspan="1" style="vertical-align:top;"|10:10-10:30 | ||
| colspan="4" style="vertical-align:top; background-color:#FFEBCD;"|'''Break - {Location}''' | | colspan="2" style="vertical-align:top; background-color:#FFF8DC;"| Preparing for a Career in Biodiversity Science | ||
| colspan="2" |Naomi Fraga | |||
|- | |||
|- | |||
| colspan="1" style="vertical-align:top; background-color:#FFEBCD;"|10:30-10:50 | |||
| colspan="4" style="vertical-align:top; background-color:#FFEBCD;"|'''Coffee Break - {Location}''' | |||
|- | |- | ||
|- | |- |
edits