5,892
edits
(→Agenda) |
(→Agenda) |
||
Line 89: | Line 89: | ||
| 3:00 pm || Break | | 3:00 pm || Break | ||
|- | |- | ||
| 5:00 pm || Wrap-Up || Joe Cook | |- | ||
| 3:30 pm || <strong>Slide Presentations and Discussion/strong> | |||
|- | |||
| 5:00 pm || <strong>Wrap-Up</strong> || Joe Cook | |||
|- | |- | ||
|} | |} |